UKS SMS LIPINY - strona nieoficjalna

• UKS SMS LIPINY telefon (48) 67-16-019 fax (48) 67-16-291

Odtwarzacz

Cz podoba ci się strona SMS-u ?

Kótre miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

O klubie

Od września 2012 roku powstała w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego klasa o statusie Szkoły Mistrzostwa Sportowego pod patronatem Stowarzyszenia Akademii Futbolu ''Widzew Łódź'' celem kontynuacji pracy z młodzieżą uzdolnioną piłkarsko po ukończeniu gimnazjum. Natomiast wiosną 2013 roku utworzyliśmy Uczniowski Klub Sportowy.

SMS szkoli zawodników na poziomie klas licealnych według programu szkolenia dla liceów ogólnokształcących szkół mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna pod patronatem Akademii Futbolu ''Widzew Łódź'' , którego nadrzędnym celem jest szeroko rozumiane szkolenie indywidualne przyszłych profesjonalnych piłkarzy ligowych . Przeznaczonych jest     na nie 16 godzin tygodniowo. Wszystkie klasy mają  zajęcia: indywidualne, teoretyczne, treningi formacyjne oraz treningi dla bramkarzy.  Podczas takich treningów realizowane są głównie zagadnienia z treningu techniki piłkarskiej, dryblingu, koordynacji, panowania nad piłką , taktyki ale też treningu lekkoatletycznego (technika biegu, biegu z piłką).  Uczniowie SMS mikrocykl szkoleniowy kończą rozegraniem meczów mistrzowskich w lidze okręgowej OZPN Radomia. Każdy z trenerów jest zobligowany do obserwacji meczy rozgrywanych przez swoich podopiecznych. W celu kontroli oraz wzbogacenia treści szkoleniowych organizuje się rozgrywanie spotkań kontrolnych . Każdy uczeń zostaje wyposażony w sprzęt do treningu najlepszych producentów( dresy, buty, stroje meczowe ,zestaw treningowy (koszulka i spodenki), torby, dla bramkarzy również rękawice i stroje bramkarskie.

SMS: Białobrzegi
Ładowanie...