Kótre miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

Aktualności

Sparing z Potworowem

• autor: zselipiny, 2013-11-21 15:48

Zwycięstwo w Potworowie

W dniu dzisiejszym w towarzyskim meczu rozegranym na stadionie w Potworowie SMS Lipiny okazał się lepszy od gospodarzy i zwyciężył pewnie 8-1 (choć do połowy wynik na tablicy wyniku pokazywał 1-1) Drugą połowę Gospodarze rozpoczęli świetną sytuacją na to by wyjść na prowadzenie jednak znakomicie w bramce spisał się  Bartłomiej Jędrzejczak. W dalszej części goście grali już bardziej konsekwentnie i wygrali spotkanie

bramki dla niebieskich zdobywali: Krzysztof Markiewicz x3 Mateusz Jóźwicki x2 Bartłomiej Sułecki x1 Piotr Marecki x1 Marcin Ściborowski x1   SKŁAD PRZYJEZDNYCH: Paweł Gawin-Piotr Laudy.Kamil Cholewiński,Bartłomiej Sułecki,Mateusz Jóźwicki-Piotr Marecki(c),Marcin Ściborowski,Adam Białek,Kamil Kot-Daniel Gajewski,Krzysztof Markiewicz

na zmiany weszli Bartłomiej Jędrzejczak,Mateusz Kwiatkowski,Dawid Malinowski,Igor Woźniak,Joachim Wiśniewski,Wojciech Nowak