UKS SMS LIPINY - strona nieoficjalna

• UKS SMS LIPINY telefon (48) 67-16-019 fax (48) 67-16-291

Cz podoba ci się strona SMS-u ?

Kótre miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

Nieudana inaguracja wiosny

• autor: zselipiny, 2014-05-02 11:52

Przegrana w meczu z Tęczą

Rozegrany mecz we wtorek 29.04 nie był szczęśliwy na gospodarzy. Goście przyjechali na mecz z 48-minutowym spóźnieniem dlatego spotkanie rozpoczęło się z prawie godzinnym opóźnieniem.Mecz był bardzo zacięty, wyrównany i z przyjemnością się go oglądało. Prowadzenie objęli piłkarze z Lipin (grający w nowych czerwonych strojach) Nieporozumienie bramkarza z obrońcą spowodowało wynik 1-0.Od tego momentu gra jeszcze bardziej się zaostrzyła obie ekipy miały klarowne sytuacje. Na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 1-1 gdyż w ostatnich sekundach pierwszej części zdołali wyrównać. Druga odsłona to od samego początku ataki Tęczy które dały bramkę na 2-1 dla gości. W tym momencie Tęcza się trochę cofnęła na własną stronę ale SMS tego nie wykorzystał czego efektem była jeszcze jedna bramka dla przyjezdnych o której bez sensu pisać... Kolejny mecz SMS Lipiny rozegra z Legionem Głowaczów(będzie to niedziela 11 maja na stadionie w Odrzywole WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Skład SMS-u : Paweł Gawin- Piotr Laudy,Bartłomiej Sułecki,Kamil Cholewiński,Mateusz Jóźwicki,- Konrad Przywała,Błażej Witkowski,Adam Białek,Dawid Malinowski,Marcin Ściborowski(c)-Krzysztof Markiewicz

Na zmiany weszli: Bartłomiej Jędrzejczak, Kamil Kot, Mateusz Kwiatkowski ,Hubert Gapys, Michał Żak, Joachim Wiśniewski

autor: ~Tęcza 2014-05-12 15:56:44

avatar Kiedy gracie z Oskarem Przysucha? My graliśmy w sobotę i wygraliśmy 2:0.

autor: zselipiny 2014-05-12 18:39:12

Profil zselipiny w Futbolowo Jutro będzie wiadomo bo to Derby powiatu więc pewnie w przyszłym tygodniu

autor: zselipiny 2014-05-12 21:16:08

Profil zselipiny w Futbolowo Mecz z Oskarem odbędzie się 19.05.( poniedziałek) o godzinie 17.00 w Przysusze.

Autor: Treść:pozostało znaków:

SMS: Białobrzegi