Kótre miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

Aktualności

Wygrana z Legionem

• autor: zselipiny, 2014-05-12 18:20

SMS LIPINY KOŃCZY ZWYCIĘSKO...

SMS Lipiny wczoraj rozegrał drugi mecz wiosenny w ligowej rywalizacji.Po porażce z Tęczą Augustów nad Lipinami znów zaświeciła...właśnie Tęcza . Legion przyjechał na mecz żądny rewanżu za porażkę z jesieni kiedy to SMS wygrał w Głowaczowie pewnie 4-1. Mecz rozpoczął się od ataków SMS-u czego efektem było prowadzenie 2-0 po 15 min gry następnie gospodarze mieli jeszcze lepsze sytuacje ale o dziwo albo przestrzelali w dogodnych sytuacjach albo piłkę z linii bramkowej wybijał jeden z piłkarzy przyjezdnych Na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 2-0 dla SMS-u. Początek drugiej połowy to błąd obrońcy który chciał wybijać piłkę,jednak zrobił to na tyle niefortunnie że nadbiegający napastnik Głowaczowa tylko dostawił nogę strzelając bramkę kontaktową na 2-1. Sportowa złość się opłaciła bowiem SMS strzelił gola na 3-1 ale później po raz kolejny piłkarze grający z czerwonych strojach nie wykorzystywali aby powiększyć przewagę Legion zdobył bramkę na 3-2 ale to było wszystko na co było ich stać MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 3-2 I DZIĘKI TYM PUNKTOM ZESPÓŁ TRENERA SKONIECZNEGO TRACI PUNKT DO DRUGIEGO OSKARA PRZYSUCHA I TRZY DO LIDERUJĄCEJ TĘCZY AUGUSTÓW.ZA TYDZIEŃ DERBY POWIATU ROZEGRANE W PRZYSUSZE

Skład SMS-u: Paweł Gawin , Mateusz Kwiatkowski ,Piotr Laudy , Kamil Cholewiński ,Dawid Malinowski , Joachim Wiśniewski , Kamil Kot , Adam Białek , Błażej Witkowski,  Marcin Ściborowski , Michał  Żak

Na zmiany wchodzili: Hubert Gapys , Bartłomiej Sułecki , Konrad Przywała