UKS SMS LIPINY - strona nieoficjalna

• UKS SMS LIPINY telefon (48) 67-16-019 fax (48) 67-16-291

Cz podoba ci się strona SMS-u ?

Kótre miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

Inauguracyjna wygrana

• autor: zselipiny, 2014-09-10 18:41

DERBY SĄ NASZE!!!

W pierwszym swoim meczu w nowym sezonie SMS Lipiny ograł w meczu derbowym Oskara Przysuchę 2:1(2:0). Bramki dla zespołu trenera Skoniecznego zdobywali Adam Białek, który dobił swój strzał gdy piłka  uderzyła w słupek bramki przysuszan oraz Błażej Witkowski  wykorzystując dobre dogranie z rzutu rożnego Marcina Ściborowskiego , wpakował głową piłkę do siatki rywala. SMS stwarzał sytuacje , był groźny pod bramką przeciwnika ale brakowało dokładności .Wynik 2:0 utrzymał się do przerwy. Drugą połowę goście zaczęli z wielką chęcią odrabiania strat ale im również brakowało dokładności pod bramką Pawła Gawina. W końcu jednak zawodnik Oskara pokonał w akcji jeden na jeden naszego bramkarza i zrobiło się nerwowo. Mimo wszystko końcówkę rozsądniej rozegrali gospodarze i tak zwycięstwo nad Oskarem stało się faktem.

Skład SMS: Paweł Gawin - Kamil Cholewiński , Dawid Malinowski, Paweł Niedzielewski , Arkadiusz Socha, Maksymilian Jagiełło ,Kamil Kot , Błażej Witkowski , Adam Białek, Marcin Ściborowski , Karol Towarek

Ławka rezerwowych: Bartłomiej Jędrzejczak , Joachim  Wiśniewski , Mateusz Jóźwicki , Krzysztof Czyżewski , Adrian Rywacki , Konrad Przywała , Kamil Kaniewski , Damian Szklarski

Trener: Arkadiusz Skonieczny

Oskar zagrał w składzie: Błażej Kozłowski - Adam Plaskota (46' Dominik Socha), Daniel Konieczny, Michał Wiórkiewicz, Norbert Witczak - Daniel Witczak (85' Kacper Modrzecki), Maciej Nowak (65' Jan Matynia), Adam Woźniak, Dawid Jurczak (46' Paweł Osiński,zdobył bramkę)  ) - Paweł Lipiński (80' Piotr Chylak), Adrian Wełpa (73' Łukasz Janik).

Trener: Robert Nowak

autor: ~GKS ORONKA 2014-09-10 21:41:58

avatar Gratulacje panowie :) Zapraszam do Orońska , powalczymy !! ;)

autor: ~Barto 2014-09-11 19:02:31

avatar Z pewnością będzie ciekawie ;)

autor: ~Tęcza 2014-09-15 09:43:48

avatar Mam pytanie ? Będzie tu prowadzona tabela ? Bo nigdzie nie mogę znaleźć .. A i jaki były wyniki pierwszej kolejki ?

Autor: Treść:pozostało znaków:

SMS: Białobrzegi