UKS SMS LIPINY - strona nieoficjalna

• UKS SMS LIPINY telefon (48) 67-16-019 fax (48) 67-16-291

Odtwarzacz

Cz podoba ci się strona SMS-u ?

Kótre miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

Zwycięstwo w Przysusze

• autor: zselipiny, 2016-05-09 21:52

DERBY SĄ NASZE!!!
Oskar Przysucha vs SMS Lipiny 2:3

DERBY SĄ NASZE!!!
Oskar Przysucha vs SMS Lipiny 2:3

Bramki dla SMSu: 2x Patryk Socha

Od pierwszego gwizdka, wiadomym było, że mecz nie będzie łatwy. Nasi zawodnicy w pierwszej połowie nie mieli zbyt dużo okazji na strzelenie bramki. To gospodarze od pierwszego gwizdka dominowali na boisku, jednak w bramce świetnymi interwencjami popisywał się Paweł Niedzielewski. Po kilku kolejnych akcjach gospodarze w końcu dopieli swego, dośrodkowanie z rzutu różnego na krótki słupek i z bliskiej odległości pakują piłkę do bramki. Długo na drugą bramkę czekać nie trzeba było, dośrodkowanie z prawej strony, nasz obrońca wybija piłkę prosto pod nogi przeciwnika i z kilku metrów zawodnik Oskara ładuje piłkę do siatki dzięki czemu wychodzą na dwubramkowe prowadzenie którego nie oddali już do przerwy.

Druga połowa meczu była już bardziej wyrównana. Drużyna SMSu wyszła na nią bardzo zmotywowana i na efekt naszej gry długo czekać nie trzeba było, w 60' po strzale Patryka Sochy strzelamy bramkę kontaktową. Gospodarze też mieli kilka groźnych sytuacji, ale bardzo dobrze spisywała się nasza obrona i bramkarz. Niedługo potem doprowadzamy do remisu, po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika gospodarze sami strzelają sobie bramkę. Mecz później toczył się akcje za akcje ale to my strzelamy bramkę dającą nam prowadzenie. W 80' Adam Białek wykonuje rzut wolny, mocno zagrywa piłkę w pole karne, do piłki wyskakuje Patryk Socha i uderzając z główki strzela bramkę na wagę 3 punktów!
Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna objęła fotel lidera z przewagą jednego punktu nad Oskarem.

Kolejne spotkanie odbędzie się 16.05.2016 (poniedziałek) o godzinie 18:00 na stadionie w Odrzywole.
Serdecznie Zapraszamy!!!

Autor: Treść:pozostało znaków: