Kótre miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

Aktualności

Remis ze Stanisławicami

• autor: zselipiny, 2016-05-19 21:53

SMS LIPINY - Stanisławice  3:3

Bardzo mocne warunki postawił nam drużyna ze Stanisławic mimo, iż pierwsza część spotkania  była kontrolowana przez naszych zawodników.. Kilka dobrych sytuacji  mieliśmy do strzelenia bramki, natomiast żadna nie została wykorzystana . Jak to mówi się w piłkarskim świecie " niewykorzystane sytuacje się mszczą ". Niestety u nas to się  sprawdziło , przeciwnicy przeprowadzili prawą stroną szybką akcję zakończoną dośrodkowaniem , niepilnowany zawodnik Stanisławic wykończył ją strzałem głową  i w ten sposób  goście obieli prowadzenie.  Po zimnym prysznicu zawodnicy wzięli się do odrobienia strat. Pod koniec pierwszej części spotkania po dośrodkowaniu Rafał Porada wpakował piłkę do siatki przeciwników. Z wynikiem 1:1 schodziliśmy na przerwę . Druga część spotkania przebiegała podobnie , mieliśmy znaczącą przewagę co skutkowało sytuacjami bramkowymi . Po jednej takiej akcji przed polem karnym  sfałlowany  został Karol Towarek.  Do wykonania  rzutu wolnego podszedł Patryk Socha . Strzelił jak z armaty . Piłka odbiła się od jednego słupka,następnie uderzyła w drugi i wpadła do bramki. Wielka radość wygrywamy 2:1 . Po kilku minutach podoba sytuacja  prawie w tym samym miejscu. I znów wytypowany przez trenera został Patryk Socha. Tym razem strzela technicznie ponad murem w bliższą część bramki . Golkiper  Stanisławic tylko bezradnie obserwował lot piłki . Piękna bramka i znów euforia wśród zawodników i kibiców.  Prowadzimy 3 :1. Do końca spotkania zostało około 30 minut,  bardzo dużo . Nasi zawodnicy zmniejszyli tempo gry  próbując utrzymać dobry wynik do końca spotkania . Na nasze nieszczęście drużyna przeciwna nie złożyła broni strzelając kolejną bramkę na 3:2 a wtedy  poczuli ,że jeszcze mogą zmienić rezultat spotkania. W naszych szeregach wkradł się chaos  i niedokładna gra . Przeciwnicy to wykorzystali strzelając bramkę na wagę remisu. Próbowaliśmy w ostatnich minutach jeszcze zmienić wynik na naszą korzyść . Poprawiliśmy szybkość akcji. Niestety nie udało się . Mecz skończył się wynikiem  3:3 .

Zawody stały na bardzo dobrym poziomie,  gratulacje dla obu drużyn   . Nadal walczymy o pierwsze miejsce w lidze . W sobotę rozgrywamy następny mecz  z Kozienicami .