Kótre miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

Aktualności

SMS : Zamłynie Radom

• autor: zselipiny, 2018-04-13 18:07

Na wczorajszy mecz z "Zamłynie" Radom pojechaliśmy w 12-stu zawodników ,ale byliśmy bardzo zmotywowani w końcu graliśmy o lidera nie mogliśmy przegapić
takiej okazji mecz zaczął się o godzinie 16:30.

Już po 5 min SMS prowadził. Pod polem karnym przeciwnika zrobiło się zamieszanie i padła bramka samobójcza widzieliśmy ze przeciwnik nie atakuje wiec to my zaczęliśmy go atakować i tak w 10 min meczu po stałym fragmencie gry do siatki trafił Krzysztof Pilich w swoim drugim meczu w naszych barwach. Przeciwnicy starali się odrobić straty lecz nasz bramkarz jak i obrona w tym meczu spisywał się świetnie. Po rzucie rożnym przeciwnicy znów strzelili sobie "swojaka" i już było 3:0. Dalej przeważaliśmy i nie dawaliśmy przeprowadzić przeciwnikowi dobrej akcji . W '30 minucie meczu Konrad Jędrasik rozmontował obronę rywali i popisał się świetnym silnym strzałem z dużego kąta, jednak piłka przeszła przez ręce bramkarza i wpadła do siatki. Ostatnią bramkę w pierwszej połowie i zarazem w całym meczu strzelił Bartłomiej Kacprzyk. Ustalając wynik spotkania na 5:0 . 10 minut później sędzia zakończył to spotkania.
 Na początku 2 połowy na boisko wybiegł Jakub Karwoski który zmienił Dawida Szczepaniaka. W 2 połowie nie udało już nam się zdobyć bramki ponieważ to my wygrywaliśmy 5:0 i chcieliśmy doprowadzić ten wynik do końca i udało nam sę to.