K鏒re miejsce zajmie na koniec sezonu SMS?

Aktualno軼i

SMS : "Szyd這wianka" Szyd這wiec

• autor: zselipiny, 2018-05-24 18:09

22 maja zagrali鄉y z Szyd這wcem gospodarze szybko strzelili 2 bramki i to oni kontrolowali wynik tego meczu w 20 min do bramki trafi wychowanek Szyd這wianki graj帷y w naszej dru篡nie Bart這miej Kacprzyk. Po tej bramce Go軼e do這篡li jeszcze 2 gole. W przerwie meczowej trener zmotywowa nasz dro篡n po powrocie na boisko to my ruszyli鄉y do ataku go軼ie opadli z si wiec my mieli鄉y wi璚ej sytuacji bramkowych które wykorzystywali鄉y po 30 min meczu by這 4:4 jednak dru篡na Szyd這wca tez nie chcia豉 si poda i strzeli豉 bramk na 4;5. co dru篡n SMS zmotywowa這 jeszcze bardziej i strzelili鄉y 2 bramki. w ostatnich dziesi璚iu minutach Szyd這wiec chcia strzeli bramk co nie wysz這 鈍ietnymi interwencjami popisa si Mateusz Rogulski w bramce mecz sko鎍zy si wynikiem 6:4 dla SMS